Par mums

Ražošana

ART-mēbeles spēj pielāgoties ikviena klienta vēlmēm un vajadzībām, izpildot gan lielus, gan mazus pasūtījumus un, ja nepieciešams, sniegt arī konsultāciju klientam par materiālu un furnitūras īpašībām, izmantošanas iespējamību un tehniskajiem datiem, lai klients varētu izvēlēties labāko no visiem piedāvājumiem. Mūsu piedāvāto materiālu galvenā priekšrocība ir to kvalitāte.

Pieejamība

Iebūvējamais skapis – visietilpīgākais skapis apģērbam. Tas ir pats „labākais draugs” tiem, kas vēlās visu salikt pa plauktiņiem. Ir ļoti un daudz variācijas iebūvējamiem skapjiem – guļamistabās, bērnu istabās, kā arī viesistabās. Viena no privilēģijām, ka tos var iebūvēt dažādu izmēru nišās. Skapjus Jūs varat ļoti viegli pieskaņot interjeram un galvenais, ka tas neaizņems ļoti daudz vietas.

Projektēšana

Viena no galvenajām privilēģijām iebūvējamo mēbeļu izgatavošanā ir iespēja to iebūvēt stūros, nišās, starp grīdu un grieztiem. Protams, pasūtot šādas mēbeles, ir nepieciešams veikt mēru noņemšanu. Šos mērus veic mūsu kompānijas atbidīgais darbinieks. Ņemot vērā Jūsu velmes un telpas izvietojumu, nomērīsim un uzskicēsim iespējamo mēbeļu skici.

iebuvējamie skapji
iebuvējamie skapji
iebuvējamie skapji
Mēbeļu izgatavošanas termiņi
Iebūvējamie skapji ar bīdāmām durvīm3 līdz 5 darba dienas. Kvalitatīvi alumīnija profili, spoguļu, lamināta, stikla, fotoprinta durvis.
Iebūvējamās virtuves7 līdz 14 darba dienas
Bīdāmās durvis telpu atdalīšanai3 darba dienas
Korpusa mēbeles7 darba dienas
Mūsu sadarbības partneri
iebuvējamie skapji
iebuvējamie skapji